smartcenter. 4 500 LEK / 29 Tet 16:17 JEPET ME QERA. Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2 2 apartamente, 1+1 nga 60 m2 Kollonat jane te derdhura per te ngritur edhe 3 kate Distanca nga liqeni eshte 300 m. Durres , Giardino. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. 2 083223939. Lemja kerkon shtepi me qera - Al Pazar 5 Prill 2014 Publikuar 10 muaj para nga tellalli in Kronika Vizion Plus. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira ndarje qeraje banesa me qera ne durres makina ne shitje ne shqiperi golf 4 dhoma plazhi ne vlore gazeta ofroj pune shofer makina benzin gaz ne shitje shtepi me qera ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash dhoma. Para se të blesh shtëpi kontakto me ne! Me ne ju blini një shtëpi më të mirë www. Gjithashtu, per disa te tjere, krocera eshte me argetuese se hotelet all inclusive, pasi cdo dite zgjohesh ne nje vend te ri, me plazhe te reja, jo ne te njejten pishine hoteli. 01 Sht 15:54 OKAZION DATA 20-30 GUSHT 35 MIJE LEK. Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Koncepti i diskrecionit eshte i nje rendesie paresore. Interneti është në disponim nëpërmjet Wi-fi në hotel gjithë është në dispozicion për të lira. 01 Sht 15:54 OKAZION DATA 20-30 GUSHT 35 MIJE LEK. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë. Me teper Shiten 2 apartamente 1+1 nga 60 m2, ne katin e dyte. Admit it! Surely that is the destination, choose to buy a used car. Bookmark the permalink. Prona me Qera Korce. Tregu i pasurive të paluajtshme në Tiranë duket se është në periudhën më të mirë, krahas ofertës së lartë prej ndërtuesve brenda qendrës së Tiranës, qëndron e lartë kërkesa si për blerje, ashtu edhe për qira, gjë që është reflektuar me çmimin e shitjes në zona të caktuara të Tiranës. Me nje panorame relaksuese det-koder ku ndodhet dhe pishina me nje lounge bar si dhe restoranti me gatimet mesdhetare. 724 banesave me qera kanë qenë të pabanuara – 13 për qind më shumë se në vitin e kaluar. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje tirane 1+1 2019 apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje te fresku shitje apartamente ne golem tek pishat e buta apartamente ne. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Holiday Home Rentals Vacation Rentals Book & Enjoy. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Oct 28, 2019 · Jo ore nacisoid, ti ke shtetesine e pare Holandeze, nese te paska “pecitur” vila nga termeti, me “fajin” e Qeverise dhe Rames, shkon ne shtepi te pare,shtepine ame, ne Holande ne shtetin ame, apo ke ejdhur 230milion euro vetem ne Kalimash,me te cilat mund te blesh e te ndertosh viola a vila sipas qejfit e shijes tened,prej. al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA. Ne qytet, shtepite tradicionale pogradecare, te rrethuara me kangjella dhe oborre te mbushura me lule, nje tradite kjo e ruajtur me fanatizem per shekuj me radhe, ju ofrojne komoditet dhe qetesi. Shtepi me Qera - Sarande "Dori", Sarandë. GjejShtepi. Rent a Car in Albania from 10 Euro. shtepi e re ne kraste te tushemishtit 50 m larg liqenit pe pamje te mrekullushme per nga liqeni ka 2 dhoma kuzhine dhe 1 banje eshte me cati te shfrytezuar eshte e pa rregulluar akoma ka dhe bodrum eshte 480 metro toke me gjithe shtepi shitet per kushte emigrimi cmimi 35000evro. Plazhi eshte nje atraksion shume popullor ne vere. Shtepia ka nje. But the destination for saving money will not be achieved if a used car is not accompanied by insurance protection. shtepi me qera ne tirane te lira. Land Rover Discovery 3 viti 2007 Motor 2. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Banesa Ka:Sallon Me Kuzhine, 2Dhoma Gjumi , BanjoWC Ndaras, Dhe 2 Ballkona. Dekoruar me ngjyra të ndritshme, të gjitha dhomat ofrojnë ajer te kondicionuar, një frigorifer dhe TV kabllor. duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals RENTA low COST albania, hertz ,me CMIME te LIRA, MAQINA me QIRA,locatione de voiture en albanie, ενοικίαση αυτοκινήτων. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Ju mirepresim 07/05/2018. Primos Albania është një kompani dedikuar nevojave të klientëve për shitblerje ose qera të objekteve të ndryshëm duke filluar nga shtepi të thjeshta, garsionere ose apartamente deri ne zyra, oficina ose edhe pajisje të renda te industrisë. Njoftimefalas. Shtepi me qera 1+1 te lira and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Description: 1 Bedrooms Apt / Bathrooms 1 / Sleeps 3. Nese Jeni i Interesuar Telefononi Ne 044279391. Shtepi me qera 1+1 te lira dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Ambjentet që jepen për pushuesit janë me kushte bashkëkohore, akomodim modern dhe me çmim të arsyeshëm. dado[ babysiter]\te jete e shkolluar me principe morale mbikqyrjen e 3 gocave nga 6 9 13 vjeqare punet e banese ushqimin dhe hekurosje rrobav etj paga 500 deri 600 frang ch lajmerohuni tirane shkup pra pres serioze dhe dalum shifemi bisedojm per kritere symesy oktel ,0038344208302 viber ,,,. Adresa: RR e drilonit, Pogradec. plazhi, shtepi. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira ndarje qeraje banesa me qera ne durres makina ne shitje ne shqiperi golf 4 dhoma plazhi ne vlore gazeta ofroj pune shofer makina benzin gaz ne shitje shtepi me qera ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash dhoma. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. dhe oferta per apartamente me qera ne tirane dhe gjithe shqiperine. qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 0693215390. Rent a Car in Albania from 10 Euro. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Land Rover Discovery 3 viti 2007 Motor 2. SHTEPI ME QERA - IMOBILIARE - NjoftimeFalas. banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin Krahasoni me shpellje tjera Largo krahasimin Shpërndaje Ruaje Largo shpalljen e preferuar Detalet Kontakto. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Jepen me qera per pushime 2 hyrje 2+1 nga 115 m2 dhe 2 hyrje 1+1 nga 60 m2 ne katin e dyte. Shtepi te lira and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. shtepi e re ne kraste te tushemishtit 50 m larg liqenit pe pamje te mrekullushme per nga liqeni ka 2 dhoma kuzhine dhe 1 banje eshte me cati te shfrytezuar eshte e pa rregulluar akoma ka dhe bodrum eshte 480 metro toke me gjithe shtepi shitet per kushte emigrimi cmimi 35000evro. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Banes me qera te 4 llullat Jepet banes me qira te 4 llulat mbi embeltoren boston Kodi : Q22 Renditja : Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korido. cdo lloj kerkese per objekte banimi, biznesi, truall etj. com: Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Kjo faqe ofron nje perzgjedhje hotelesh ne Shengjin, me pershkrimet dhe cmimet perkatese. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. G (+355) 69 931 6107, Kalluci Travel & Car Rental prej vitesh eshte zgjidhje per pushimet tuaja ideale dhe udhetimin tuaj te sigurt dhe m. Apartament per qera ne Vlore ne rruga Faik Konica. Apollo Palace 5* - Messonghi, Korfuz, 7 Netë. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet. 2 m 2, kati i 3-të i banimit, me ashensor në punë, me kundërbufe të shtrenjtë dhe dhomë gjumi të shkëlqyer, të cilat lihen në apartament, ndonëse çmimi nuk. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Ofrohet punë Kërkohet punë Biznes dhe punë Vlorë DEH-CAFE vende te lira pune. Admit it! Surely that is the destination, choose to buy a used car. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. per gjdo info lajmrohuni ne tel: 044-400-728 ose 049-883-830. Shitet e mobiluar ose jo , ne varesi te kerkesave tuaja. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. GJAKOVE - PUNE. com: Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Iscriviti a Facebook per connetterti con Livigno Livigno Livigno e altre persone che potresti conoscere. Mund te gjeni gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira njoftime dhe gazeta celsi i suksesit online 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera rruga. Shtepi me qera ne ish bllok. Me 700-1800, në çift apo një familje mund të kalojë pushime të paharrueshme. makina me qera,makina te lira per shitje,makina te perdorura te reja,oferta per makina,albania rental cars,cheap car rental albania,albania car rental,rent a car and driver,albania car from airport,albania rental auto,albania car offers. Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine Dërguesi i shpalljës. Kompjutera fustane nuserie piktura fustane Blej Makine makina te reja makina te perdorura vende te lira pune njoftime. com at KeywordSpace. Kjo faqe ofron nje perzgjedhje hotelesh ne Shengjin, me pershkrimet dhe cmimet perkatese. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Apartamente ne shitje ne tirane me cmime te arsyeshme. Prona eshte ne gjendje shume te mire, dhe e pajisur me te gjitha dokumentat e nevojshem. The apartment is located on the 7th floor of a new, well-managed building. Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza). Me nje panorame relaksuese det-koder ku ndodhet dhe pishina me nje lounge bar si dhe restoranti me gatimet mesdhetare. com: Smart Center Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë www. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Hotel Regina City ndodhet ne lungomaren e Vlores me nje pozicion dhe strukture qe e ben ate nje nga ambjentet me moderne te qytetit. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. com Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni ndarje qeraje shes blej makina gazeta ofroj pune shofer makina ne shitje ne shqiperi golf 4 banesa me qera ne durres shtepi me qera ne astir dhoma plazhi ne vlore makina benzin gaz ne shitje tregu i makinave te perdorura ne gjermani shtepi me qera ne vlore. Kerkoni informacio ne ne mesin e qindra firmave dhe biz ne seve nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. “Shtëpia e Zotërinjve” është qendra më e re e përkujdesit ndaj të moshuarve në Tiranë. Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Dec 14, 2014 · I konceptuar si nje revistë televizive lajmesh të përmbysura, stafi i By Pass zbret pas kuintave për të interpretuar atë që mund të ketë ndodhur, duhet të ketë ndodhur ose do të. Etiketa:shtepi pushimi, ble shtepi, blej shtepi, shtepi me qera, bli shtepi, gjej prona, gjej shtepi, gjej shtepi ne tirane, Kerko Apartament, kerkoj shtepi ne shitje, kerko shtepi. Kurse deputetje e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari jeton në shtëpi me qera, ndërsa bashkëshorti i saj ka për të shlyer një kredi prej 350 mijë dollarësh në Shqipëri. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane. Dhomat Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te, Mati. Shtepi me qera ne tirane te lira dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. shtepi e re ne kraste te tushemishtit 50 m larg liqenit pe pamje te mrekullushme per nga liqeni ka 2 dhoma kuzhine dhe 1 banje eshte me cati te shfrytezuar eshte e pa rregulluar akoma ka dhe bodrum eshte 480 metro toke me gjithe shtepi shitet per kushte emigrimi cmimi 35000evro. , makina me qera ne tirane, makina me qera ne vlore, makina me qera ne korce, makina me qera ne shkoder, makina me qera ne aeroport, makina me qera elbasan, apartamente me qera ne tirane, gazoniere me qera tirane. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals RENTA low COST albania, hertz ,me CMIME te LIRA, MAQINA me QIRA,locatione de voiture en albanie, ενοικίαση αυτοκινήτων. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Pamja eshte kryesisht e paprishur me nje miksim te: bregut te detit, rrjedhjes se lumit, tokes ( si Viluni ), drureve te pishave ( Parku Nacional i Velipojes ), tokes bujqesore dhe maleve te larta. Prona eshte ne gjendje shume te mire, dhe e pajisur me te gjitha dokumentat e nevojshem. Faqja lider per akomodimet ne Shqiperi ofron rezervim te menjehershem dhe pagese te sigurte me karte krediti. Ipet banesë me qira,të lira prej datës 15 gusht. Rreth vendodhjes: Kjo shtepi eshte ndertuar ne nje nga lagjet me te qeta. 2 083223939. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Dec 14, 2014 · I konceptuar si nje revistë televizive lajmesh të përmbysura, stafi i By Pass zbret pas kuintave për të interpretuar atë që mund të ketë ndodhur, duhet të ketë ndodhur ose do të. 000 origjinale Goma te reja Makina ka ardhur nga Belgjika Shume e paster jasht dhe brenda Me targa dhe letra Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove Cmimi 9100Euro pak i diskutueshem Makina shitet per arsye mosperdorimi!!!. Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Ofrohet punë Kërkohet punë Biznes dhe punë Vlorë DEH-CAFE vende te lira pune. jap me qera shtepi 2+1+BLK Kati 2, 25 Euro. Kompleksi ofron edhe pishina dhe ambjente clodhje per banoret. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. shtepi eshte. Agjensia Imobiliare Emi ësht pranë jush, me cmimet më të lira në treg. Gjithashtu çmimi i qerasë përfshin: Amortizimin e automjetit. , makina me qera ne tirane, makina me qera ne vlore, makina me qera ne korce, makina me qera ne shkoder, makina me qera ne aeroport, makina me qera elbasan, apartamente me qera ne tirane, gazoniere me qera tirane. 0698801181 Ofrojmë 1 gamë të gjerë apartamentesh me qira ditore, lokalizuar ndër zonat më të. Zbritje është një platformë që ka për synim që ti mbledhë të gjitha shpalljet për zbritje në një vend, gjej ku me ble produkte me zbritje. Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine Dërguesi i shpalljës. Para se të blesh shtëpi kontakto me ne! Me ne ju blini një shtëpi më të mirë www. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni ndarje qeraje makina ne shitje ne shqiperi golf 4 shtepi me qera ne astir banesa me qera ne durres makina benzin gaz ne shitje dhoma plazhi ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash shtepi me qera ne vlore merr jep makina dhoma plazhi ne spille gazeta shtepi me qera 1+1 gazeta oferta pune ne. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Apartamente ne shitje ne tirane me cmime te arsyeshme. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. shtepi me qera. Kurse deputetje e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari jeton në shtëpi me qera, ndërsa bashkëshorti i saj ka për të shlyer një kredi prej 350 mijë dollarësh në Shqipëri. 01 Sht 15:54 OKAZION DATA 20-30 GUSHT 35 MIJE LEK. Shtepi plazhi me qera. Apartament 2+1, sipërfaqe 115. Apartament 1+1 Korce me qera; Apartament 2+1 Korce me qera; Apartament 3+1 Korce me qera; Garsionere Korce me qera; Toke Korce me qera; Shtepi Private Korce me qera; Objekte/Dyqane Korce me qera; Agjente; Cmime & Oferta; Kontakt; Albanian. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Watch Queue Queue. al: Apartamente 2+1 në shitje! Me foto dhe info e detajuar www. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. Tak vila Valeria eshte shume lehte per te arritur per arsye se gjendet buz rruges se quajtur Rruga e Kosoves. Forum Actions:. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Shtepi te lira and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Makine me Qera ne Rinas,0692068484. Do te gjeni plan kredi per shtepi, shtepi ne shitje, njoftime pune, merr jep makina ne shitje si gazeta celesi, booking hotel restorant etj. Misioni yne eshte te bejme gjetjen e shtepise suaj te re, sa me te thjeshte dhe te shpejte per ju. Dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë. Shtepi me qera ne ish bllok. Holiday Home Rentals Vacation Rentals Book & Enjoy. leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana. Interneti është në disponim nëpërmjet Wi-fi në hotel gjithë është në dispozicion për të lira. Agjensia Imobiliare Emi ësht pranë jush, me cmimet më të lira në treg. al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA. Per me shume Krahasoni me shpellje tjera Largo krahasimin Shpërndaje Ruaje Largo shpalljen e preferuar Detalet Kontakto. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Ju mirepresim 07/05/2018. Posted by Unknown at makina te reja; makina te perdorura; vende te lira pune;. 724 banesave me qera kanë qenë të pabanuara - 13 për qind më shumë se në vitin e kaluar. Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine Dërguesi i shpalljës. Arjan cekrezi. Nderkohe qe remitancat, te hyrat ga dergesat e emigranteve bien. Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2. dado[ babysiter]\te jete e shkolluar me principe morale mbikqyrjen e 3 gocave nga 6 9 13 vjeqare punet e banese ushqimin dhe hekurosje rrobav etj paga 500 deri 600 frang ch lajmerohuni tirane shkup pra pres serioze dhe dalum shifemi bisedojm per kritere symesy oktel ,0038344208302 viber ,,,. Shtepi me Qera - Sarande "Dori", Sarandë. Tak vila Valeria eshte shume lehte per te arritur per arsye se gjendet buz rruges se quajtur Rruga e Kosoves. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Apartamentet jane te pajisura me k. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Pogradec 31 gusht 17:40. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - makina te lira me qera — per te shikuar me shume klikoni ketu makina te lira me qera. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Tregu i banesave është shumë i ngushtë në Gjenevë, siç është në përgjithësi në Zvicër. Celesi Info Albania. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Kafshe te fermes. shtepi me qera ne tirane te lira. Makine me Qera ne Rinas,0692068484. Admit it! Surely that is the destination, choose to buy a used car. Dhomat Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Per me shume informacione mund te kontaktoni: +37745 535-536 [email protected] Lagjia e spitalit , Leshohet banese me qira ne lagjen espitalit, eshte komplet e mobiluar, Lagjia e spitalit. Shitet shtepi me pamje nga deti. Jepen me qera per pushime 2 hyrje 2+1 nga 115 m2 dhe 2 hyrje 1+1 nga 60 m2 ne katin e dyte. Mbas tregut te medsesese ne rrugen 5 Maji Apartamente ne shitje Shtepi me qera Zyra me qera Zyra ne shitje Dyqane ne shitje Dyqane me qea Ambiente biznesi Www. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim. shtepi eshte. Shtepi me qera 1+1 te lira and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira ndarje qeraje banesa me qera ne durres makina ne shitje ne shqiperi golf 4 dhoma plazhi ne vlore gazeta ofroj pune shofer makina benzin gaz ne shitje shtepi me qera ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash dhoma. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Mati , Leshohet banesa(kat shtepie) sistem banesor me qira te Mati 1 afer rrethit. Me nje panorame relaksuese det-koder ku ndodhet dhe pishina me nje lounge bar si dhe restoranti me gatimet mesdhetare. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Kurse deputetje e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari jeton në shtëpi me qera, ndërsa bashkëshorti i saj ka për të shlyer një kredi prej 350 mijë dollarësh në Shqipëri. 110 Lek Shitet ose jepet me qera. Te gjithe dhomat kane ballkon me pamje nga deti, jane me dy ose tre shtrete,4 dhoma kanë mini kuzhin, banjo, uje 24 ore dhe parkim te sigurut per vetura. Plazhi eshte nje atraksion shume popullor ne vere. 3,882 likes · 1 talking about this. humor dhe shume argetim ne Al. We were unable to find the requested address (Albania, , Mali i Robit, Qerret, Kavaje) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address. Taksat vjetore të automjetit. japim keto shtepija dhe banesa me qera ne ferizaj: 1. Apartament per qera ne Vlore ne rruga Faik Konica. Maqina me qira ne tiran,makina me qera Bulqizë makina me qera Delvinë makina me qera Devoll makina me qera Dibër makina me qera Durrës makina me qera Elbasan makina me qera Fier makina me qera Gramsh makina me qera Gjirokastër makina me qera Has makina me qera Kavajë makina me qera Kolonjë makina me qera Korçë makina me qera Krujë makina me qera. Jepen me qera per pushime 2 hyrje 2+1 nga 115 m2 dhe 2 hyrje 1+1 nga 60 m2 ne katin e dyte. Firma Areela shpk ofron apartamente ne shitje ne Tirane me cmime te arsyeshme prane qendres konkord. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, sistem ngrohje, dritare dopio xham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim. Agjensia Imobiliare Emi ësht pranë jush, me cmimet më të lira në treg. com - Falas. dado[ babysiter]\te jete e shkolluar me principe morale mbikqyrjen e 3 gocave nga 6 9 13 vjeqare punet e banese ushqimin dhe hekurosje rrobav etj paga 500 deri 600 frang ch lajmerohuni tirane shkup pra pres serioze dhe dalum shifemi bisedojm per kritere symesy oktel ,0038344208302 viber ,,,. 000 origjinale Goma te reja Makina ka ardhur nga Belgjika Shume e paster jasht dhe brenda Me targa dhe letra Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove Cmimi 9100Euro pak i diskutueshem Makina shitet per arsye mosperdorimi!!!. Shtepi me Qera - Sarande "Dori", Sarandë. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. 000 të tilla kanë qenë të lira më 1 qershor. Jepen me qera per pushime 2 hyrje 2+1 nga 115 m2 dhe 2 hyrje 1+1 nga 60 m2 ne katin e dyte. plazhi, shtepi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepi me Qera - Sarande "Dori" Dergoni sms cilat data i doni dhomat, per te ditur me saktesi cmimin e tyre, flm. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. “Jane cmime mjaft te favorshme dhe te lira per tregun shqiptar”, shton bukuroshja e ekranit te Top Channel. Oct 02, 2014 · Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. japim keto shtepija dhe banesa me qera ne ferizaj: 1. 0698801181 Ofrojmë 1 gamë të gjerë apartamentesh me qira ditore, lokalizuar ndër zonat më të. makina me qera,makina te lira per shitje,makina te perdorura te reja,oferta per makina,albania rental cars,cheap car rental albania,albania car rental,rent a car and driver,albania car from airport,albania rental auto,albania car offers. This video is unavailable. , makina me qera ne tirane, makina me qera ne vlore, makina me qera ne korce, makina me qera ne shkoder, makina me qera ne aeroport, makina me qera elbasan, apartamente me qera ne tirane, gazoniere me qera tirane. dhoma me pamje nga deti-me çmim te arsyeshem. Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet. SHTEPI ME QERA - IMOBILIARE - njoftimefalas. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 2 weeks më parë. Gjithashtu çmimi i qerasë përfshin: Amortizimin e automjetit. Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2 2 apartamente, 1+1 nga 60 m2 Kollonat jane te derdhura per te ngritur edhe 3 kate Distanca nga liqeni eshte 300 m. com Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni ndarje qeraje shes blej makina gazeta ofroj pune shofer makina ne shitje ne shqiperi golf 4 banesa me qera ne durres shtepi me qera ne astir dhoma plazhi ne vlore makina benzin gaz ne shitje tregu i makinave te perdorura ne gjermani shtepi me qera ne vlore. ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta online shtepi me qera ne tirane 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 21 dhjetori gazeta shtepi me qera. Tregukosovar. 21 Janar 2014 21:06 Jap Banese Me Qera Te Mobiluar Ne Laxhen Mati 1 Prishtine. Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. , Images of Vetura ne Shitje, , , , See more images of Vetura ne Shitje, merrjep. Tregu i banesave është shumë i ngushtë në Gjenevë, siç është në përgjithësi në Zvicër. 724 banesave me qera kanë qenë të pabanuara – 13 për qind më shumë se në vitin e kaluar. humor dhe shume argetim ne Al. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon & kuzh. dhe oferta per apartamente me qera ne tirane dhe gjithe shqiperine. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. jepet shtepi 2+1 me qera e. Apartament 2+1, sipërfaqe 115. dado[ babysiter]\te jete e shkolluar me principe morale mbikqyrjen e 3 gocave nga 6 9 13 vjeqare punet e banese ushqimin dhe hekurosje rrobav etj paga 500 deri 600 frang ch lajmerohuni tirane shkup pra pres serioze dhe dalum shifemi bisedojm per kritere symesy oktel ,0038344208302 viber ,,,. Ofrohen per qera 4 lokale te tipeve te ndryshme : Lokal 160m² Lokal 140m² Lokal 40m² Lokal 10m² Te gjitha lokalet gjenden ne nje vend dhe secila hapesire eshte e ndare nga tjetra, me hyrje te veqnate per secilin lokal. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me. Nese Jeni i Interesuar Telefononi Ne 044279391. shtepi me qera ne tirane te lira. banesa kati perdhes dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, e mobiluar me mobile te reja, qmimi 300 euro. Kërko nga distanca. Veturat tona jane te gjitha te reja, ne gjendje shume te mire, me klime etj. Ne japim makina për çdo llojë rasti martesa ,fejesa etj. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shes mobilje te perdorura tirane dhoma plazhi ne vlore makina ne shitje durres oferta ofroj vende pune shtepia e ofertave mobilje te perdorura oferta njoftime pune dhoma plazhi ne spille vende te lira pune 2019 banesa me qera ne durres shtepi me qera ne vlore dyqane dhe. com për momentin ka me shumë se 550 vende të lira të punës. Shtepi me qera 1 1 tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Dhoma te lira plazhin e durresit. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. 0698801181 Ofrojmë 1 gamë të gjerë apartamentesh me qira ditore, lokalizuar ndër zonat më të. Njoftimefalas. Apartamente, Shtëpi, Hotele. MAKINA ME QERA RENT CAR & TRAVEL Tek ne do te gjeni makina me qera nga me te ndryshmet. Te lira per shitje jane keto kate :Kati i II (dyte) , III (TRET) 4(katert) 6 (gjashte) 8 (tete) 9(nente) pozicionimi i vendodhjeve te apartamenteve : Jug - Lindje. - Shitesi paguan 1% te vleres se shitjes nga Shitesi - Bleresi paguan 0% te vleres se shitjes nga Bleresi Pagesa qe i behet agjensise G&G Imobiliare per sherbimin "Qera" - Qeradhenesi detyrohet 50% te qerase se pare mujore per kontrata 1 deri ne X muaj - Qeramarresi detyrohet 50% te qerase se pare mujore (pervec qerase qe paguan Qeradhensi. Prona eshte ne gjendje shume te mire, dhe e pajisur me te gjitha dokumentat e nevojshem. 0693215390. Best real estate platform in Kosovo and Albania. 110 Lek Shitet ose jepet me qera. Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira. This video is unavailable. Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me. shtepi me qera. Ne qytet, shtepite tradicionale pogradecare, te rrethuara me kangjella dhe oborre te mbushura me lule, nje tradite kjo e ruajtur me fanatizem per shekuj me radhe, ju ofrojne komoditet dhe qetesi. Durres , Giardino. Description: 1 Bedrooms Apt / Bathrooms 1 / Sleeps 3. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit. Dhe ja kaluam 4 vite në atë shtëpinë e vogël me qera, që jam e bindur që bashkë me Edin do na mungojë shumë. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni dyqane dhe lokale ne shitje shiten makina me letra 800 euro shtepia e ofertave mobilje te perdorura oferta pune part time ne tirane dhoma plazhi ne vlore ndarje qeraje merr jep al banesa me qera ne durres shtepi me qera ne vlore makina ne shitje ne shqiperi golf 4 dhoma. Livigno Livigno Livigno è su Facebook. Maybe not all of the answers are, but on average, once again on average, people buy used vehicles, they want to get a car at a sloping price. Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2. Kliko per me shume ». Me 700-1800, në çift apo një familje mund të kalojë pushime të paharrueshme. Jo ore nacisoid, ti ke shtetesine e pare Holandeze, nese te paska "pecitur" vila nga termeti, me "fajin" e Qeverise dhe Rames, shkon ne shtepi te pare,shtepine ame, ne Holande ne shtetin ame, apo ke ejdhur 230milion euro vetem ne Kalimash,me te cilat mund te blesh e te ndertosh viola a vila sipas qejfit e shijes tened,prej. Shitet e mobiluar ose jo , ne varesi te kerkesave tuaja. makina me qera,makina te lira per shitje,makina te perdorura te reja,oferta per makina,albania rental cars,cheap car rental albania,albania car rental,rent a car and driver,albania car from airport,albania rental auto,albania car offers. com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. shtepi me qera. Kompania homesinalbania Real Estate eshte zhvilluese pronash rezidenciale ne raporte miqesor me shtepine tone te perbashket. Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Në vijim, do të demonstrojmë praktikisht se si mund të kërkojmë shpallje të vendeve të lira të punës duke përdorë fjalë kyce, apo duke përdore filterat. Etiketa:shtepi pushimi, ble shtepi, blej shtepi, shtepi me qera, bli shtepi, gjej prona, gjej shtepi, gjej shtepi ne tirane, Kerko Apartament, kerkoj shtepi ne shitje, kerko shtepi. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Dhoma me qira afer fak. Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Land Rover Discovery 3 viti 2007 Motor 2. Oct 28, 2019 · Jo ore nacisoid, ti ke shtetesine e pare Holandeze, nese te paska “pecitur” vila nga termeti, me “fajin” e Qeverise dhe Rames, shkon ne shtepi te pare,shtepine ame, ne Holande ne shtetin ame, apo ke ejdhur 230milion euro vetem ne Kalimash,me te cilat mund te blesh e te ndertosh viola a vila sipas qejfit e shijes tened,prej. 0693215390. Shtepi te lira and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Shtepi me Qera - Sarande "Dori", Sarandë. Firma Areela shpk ofron apartamente ne shitje ne Tirane me cmime te arsyeshme prane qendres konkord. dhoma plazhi ne ksamil per pushime ne sezone te ndryshme me ofertat dhe cmimet me te lira. Ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera ne tirane garsoniere 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera durres shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 150 ne prizren njoftime. Makinat normale mesatare ofrohen me rreth 30-40 Euro dita. Ne Velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi) apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon 5 persona 1 krevat dopio 2 tek dhe 1porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre) Hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha Cmimet: 1 -15 qershor 15000 leke 120 Euro 15-30 qershor 20000 leke 160 Euro. shtepi eshte.